להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

טיול קמפינג עם רכב מסחרי

הארץ שלנו התברכה בשפע של נופים מרהיבים. מאוד נחמד, מדי פעם, לצאת לטיול קמפינג עם המשפחה או החברים. היתרונות של טיול כזה הם ברורים: אתם לא צריכים להוציא אלפי שקלים על מקומות לינה; אתם תלויים אך ורק בעצמכם ובלו”ז שלכם ולא צריכים לחכות עד שיתפנה חדר של המלון או צימר.

אתם יכולים לבחור באתרי קמפינג מוכרזים ומסודרים, או להעדיף את חיק הטבע, בצמוד למעיינות, יערות וחורשות. תוכלו לצאת לקמפינג רומנטי בזוג, עם קבוצת חברים או יחד עם עוד כמה משפחות. אך מה שיקבע אם הקמפינג יהיה מוצלח או לא, הוא עד כמה הצטיידתם בהתאם לטיול. עם רכב מסחרי תוכלו ליהנות מטיול קמפינג מושלם:

טיול קמפינג מוצלח מצריך רכב מסחרי ומרווח

טיול קמפינג מצריך מכם להצטייד בכמות ציוד גדולה בהרבה ממה שהייתם לוקחים איתכם לבית מלון. הרבה פעמים אתם מוצאים את עצמכם מנסים באופן נואש לדחוס לרכב הפרטי כמויות עצומות של ציוד, שהרכב אינו יכול להכיל. בלית ברירה, אתם מוותרים על חלק מהציוד אותו יכולתם לנצל בזמן הקמפינג ומצטערים על כך מאוחר יותר. לכן הפתרון האידיאלי לטיול קמפינג הוא לשכור רכב מסחרי מרווח מחברת השכרת רכב.

תודות לרכב מסחרי, תיהנו ממאהל מפואר ומפנק, במקום אתר אוהלים קטן

ברכב מסחרי ומרווח, תוכלו להכניס כמויות עצומות של ציוד ולא תצטרכו לוותר על דבר. דמיינו לכם שאתם מגיעים לאתר, פורקים את הציוד מהרכב המסחרי – כל האוהלים הגדולים שרציתם, שקי שינה, מחצלות, מזרנים, שמשיות, גריל, כיסאות מתקפלים ועוד דברי מותרות שבכלל לא יכולתם לדחוס לרכבכם הפרטי. במקום אתר אוהלים קטן וצנוע, אתם מקימים מאהל מפואר ומפנק. כל זאת – בנוחיות רבה ותוך זמן קצר, תודות לרכב המסחרי המעולה. תוכלו אף להעמיס על הרכב ציוד של יותר ממשפחה אחת.

עם רכב מסחרי תוכלו לחסוך בהוצאות הטיול

תוכלו לשכור רכב מסחרי חסכוני בדלק, שפועל על מנוע דיזל וכך לחסוך בהוצאות על דלק. אם אתם נוסעים עם חברים או עם משפחה נוספת, תוכלו גם להתחלק בעלויות ההשכרה.

עם רכב מסחרי אתם יכולים לנפוש בכל מקום שתרצו

יש מקומות מוסדרים לקמפינג שמציעים שירותים, מקלחות, מאהלים מוכנים, נקודות חשמל, ספסלים וכו’. לעומת זאת, יש מקומות “פראיים” וטבעיים יותר, שלא צריך לשלם על הכניסה אליהם. עם רכב מסחרי תוכלו להצטייד בכל הציוד הנחוץ, לנפוש היכן שאתם רוצים ולא להיות מוגבלים למקום קמפינג מסודר. תוכלו אף לשכור רכב מיוחד לנסיעה בשטח.

אצלנו באביטל השכרת רכב תמצאו מגוון רחב של רכבים מסחריים, חדישים ומפנקים, שיהפכו את הטיול שלכם לחוויה של ממש. בין המגוון הרחב תמצאו גם רכבים חסכוניים בדלק. אתם מוזמנים לבחור את הרכב המושלם לנסיעה שלכם.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר ללא תשלום וללא התחייבות חייגו:

03-5794076

 

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן