להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

יתרונות של שכירת רכב מסחרי להובלה קטנה במקום הזמנת מוביל

האם יש לכם כמה פריטים בודדים שאתם מעוניינים להעביר לדירתכם? אם מדובר בפריטים גדולים, כנראה שלא תצליחו להעמיס אותם על רכבכם הפרטי. אם אתם מתכננים לקחת חברת הובלות קטנה, כדאי שתיקחו נשימה ארוכה, כי עומדת לפניכם דרך לא קלה…

הזמנת חברת הובלות קטנה עלולה להתברר כטרחה גדולה
על פניו נראה, שהזמנת חברה שמתמחה בהובלות קטנות היא לא עניין גדול, נכון? אבל בפועל הדברים שונים. הזמנת מוביל, אפילו עבור רהיט אחד שאינו גדול במיוחד, תעלה לכם מאות שקלים. כל זאת – עבור שירות שיכול לקחת כחצי שעה! אם ברצונכם להוביל מספר פריטים, המחיר יעלה בהתאמה.

בנוסף למחיר, אתם גם תלויים בלו”ז של אותו מוביל, שכמובן טוען שיגיע בשעה מסוימת ובסופו של דבר יאחר במספר שעות. כך אתם מבזבזים יום עבודה שלם.

אבל כאן לא נגמר הסיפור…
בנוסף לכל, בהרבה מקרים המחיר שסגרתם עם המוביל בטלפון הוא ממש לא אותו מחיר שתקבלו בשטח. המוביל יכול להיתמם ולהגיד לכם “לא ידעתי שהשידה הזאת כל כך כבדה/שמדובר בארון 4 דלתות/שצריך לפרק את הארון/שאתם לא גרים בקומת קרקע/שאין מעלית” ולשנות לכם את הצעת המחיר בהרף עין. כמובן שאחרי שהתכוננתם, פיניתם זמן ולקחתם יום חופש מהעבודה, אין לכם הרבה ברירות מלבד להסכים, נסערים ככל שתהיו.

עניין נוסף ומעיק שכרוך בהובלות קטנות, הוא הדאגה לחפצים שלכם שעלולים להינזק בגלל אדישות המובילים. לכל התלאות שעברתם מתלווה כמובן הציפייה לטיפ נאה לכל מוביל בסוף העבודה (מעבר לאותם מאות שקלים שאותם כבר שילמתם).

אבל יש בשורות טובות – עם רכב מסחרי שכור לא תצטרכו להסתמך על חברת הובלות!
כל הסיבות האלו גורמות לאפשרות של השכרת רכב מסחרי להראות מושכת במיוחד. עם רכב מסחרי שכור, לא תהיו מוגבלים במספר הפריטים ואף לא במספר ההובלות שתצטרכו לעשות; לא תהיו תלויים בלו”ז של המוביל וברצונו הטוב; לא תהיו חייבים לבזבז יום עבודה בשביל לנהל את ההובלה – תוכלו לעשות אותה בכל יום שנוח לכם, אפילו בסוף השבוע.

כך, כמובן, תשלטו בתכנון ההוצאות בצורה מוחלטת, שכן הסכום שאותו תצטרכו לשלם עבור הרכב יהיה קבוע וידוע מראש. גם עלויות הדלק תהיינה בשליטתכם – הן תהיינה נמוכות, יחסית להובלה.

מי יודע, אולי גם תדחסו לאותו יום גם הובלה של מוצר חדש שרציתם לרכוש ותחסכו את ההובלה היקרה במציעה החנות (שכמובן לא כוללת טיפים).

אנו באביטל השכרת רכב נשמח להעמיד לרשותכם מגוון רכבים מסחריים חדישים עם גיר רגיל או גיר אוטומטי לבחירתכם. כך תוכלו לבצע את ההובלה הקטנה ביעילות, במהירות ותוך זמן קצר!

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

לקבלת הצעת מחיר לרכב מסחרי בתנאים משתלמים במיוחד, חייגו: 03-5794076

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן