להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

כל מה שעליכם לבדוק לפני שאתם שוכרים רכב

מחפשים רכב להשכרה? המבחר הגדול העומד לרשותכם מבלבל אתכם? בכתבה הבאה תמצאו מספר טיפים חשובים שיאפשרו לכם לבצע את הבחירה הנכונה שתתאים היטב לצרכים שלכם.

מתי מזמינים?

האם מומלץ לשכור רכב מראש? באופן כללי, אם אתם מעוניינים בדגם ספציפי, אם חשוב לכם לשכור רכב הדור במיוחד ליצירת רושם יוקרתי באירוע מסוים או אם אתם מתכננים טיול מסעיר, מומלץ להזמין מראש את הרכב הדרוש לכם – כדי למנוע אי נעימויות ובחירה מאולצת ברכב שאיננו מתאים לדרישותיכם. מצד שני, אם אתם מסוג השוכרים שיהיו מרוצים עם כל רכב שזמין בחניון חברת ההשכרה ואין לכם דרישות ספציפיות, תוכלו לוותר על הזמנה מראש. כך או כך, מומלץ בהחלט שלא לחכות לרגע האחרון ולהסתכן בשיבוש תכניותיכם, בעגמת נפש ואפילו בהפסדים.

מה מתאים לי?

מחפשים רכב לנסיעת עבודה חשובה וחולמים על רכב יוקרה אופנתי שירשים את כל מי שעתיד לבוא אתכם במגע? נוסעים לטיול משפחתי וזקוקים לרכב שיכיל את המשפחה כולה בנוחות וישרוד גם בתנאי שטח מורכבים יחסית? נדלקתם על רכב יפהפה ונטיית הלב שלכם אומרת שהוא פשוט שלכם? סוגיית ההתאמה בין הרכב לבין אופי הנסיעה והרכב הנוסעים, הינה כבדת משקל. לשם כך, הקדישו מספר דקות לבחינת ההיבט הוויזואלי וההיבט הפונקציונלי של הרכב, והעדיפו בחירה מחושבת על פני שליפה מהבטן שעשויה בהחלט להתגלות במהלך הדרך כבחירה שגויה שתאכזב אתכם.

כמה זה עולה?

אחד השיקולים המשמעותיים בשכירת רכב הוא השיקול הכלכלי. במהלך בחירת הרכב, חשוב לכלול במערך השיקולים את העלות הכוללת של השכרת הרכב – זו עשויה לכלול גם את עלות הביטוח או ביטוח מקיף, תשלום חריגה של קילומטרים מעבר למוגדר בחבילת ההשכרה, עלות הדלק, ועוד. דגמים מפוארים, מאובזרים ומרשימים במיוחד, ישדרגו, ללא כל ספק, את חווית הנסיעה, אך אם הם גדולים על הכיס שלכם, שקלו את האפשרות להסתפק בדגמים סטנדרטיים יותר.

איך מתייחסים אלי?

פרמטר נוסף שמומלץ שלא להתפשר עליו הוא רמת השירות של חברת ההשכרה. כמו בכל תחום אחר, כיף יותר לקבל שירות מחברה שעובדיה ידידותיים, אדיבים, חייכנים וסבלניים. בחרו בחברת השכרה האמונה על שירות איכותי, שעובדיה ילוו אתכם לאורך הליך הבחירה של הרכב באדיבות מרבית, ולא יגלו קוצר רוח גם אם תתלבטו במשך שעה או תשנו את דעתכם אין ספור פעמים…

מה כתוב באותיות הקטנות?

גם אם אתם ממהרים, וגם אם המכונית הנבחרת קורצת לכם מהחניה, אל תוותרו על קריאה בעיון של חוזה ההשכרה. חברות ההשכרה השונות מציינות בחוזה ההשכרה הגבלות שונות, כמו מספר הקילומטרים הכלולים בחבילת ההשכרה, גובה ההשתתפות העצמית במקרי תאונה, מספר הנהגים המותר, ועוד. למניעת הפתעות בלתי רצויות בהמשך הדרך, קראו בעיון את האותיות הקטנות.

***

סגירת תפריט
Call Now Button