להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

הדגשים שיש לקחת בחשבון כשמחפשים מסחרית להשכרה

בעבר כמעט ולא היה ניתן להשכיר רכב מסחרי בישראל. מרבית חברות ההשכרה התמקדו ברכבים פרטיים, וגם אם כמה בודדות מהן הציעו את האפשרות, הרי שבדרך כלל מגוון הרכבים היה מוגבל למדי. כיום כבר מדובר במשהו שונה לגמרי, וכל אחד יכול לבחור בדיוק את הרכב המתאים לו. בבואכם לחפש מסחרית להשכרה תגלו מגוון עצום של רכבים, כך שהדבר החשוב ביותר מבחינתכם הוא לבחור לפי הצרכים. להלן הקריטריונים שעליכם להתייחס אליהם על מנת לבחור ברכב המסחרי המתאים.

נפח ההובלה

מאפיין הנפח של המטען הוא אחד הקריטריונים החשובים ביותר כשמחפשים מסחרית להשכרה. ישנן מסחריות כגון פיאט דוקאטו, פיג’ו בוקסר, רנו טראפיק או סיטרואן ג’מפי, שבנויות מראש להובלת מטענים גדולים. תא המטען שלהן אדיר בנפחו, ארוך וכולל בתוכו גם נקודות עיגון רבות כדי שהחפצים המובלים לא יזוזו בזמן נסיעת הרכב. מסחריות אלה מתאימות לבעלי מקצוע שזקוקים להובלה של חפצים גדולים ונפחיים על מנת לבצע את עבודתם, אך כמו כן גם ללקוח הפרטי שמעוניין להוביל חפצים ממקום למקום, להעביר משרד או דירה או לאסוף מוצרים שהזמין מבלי לשלם את דמי המשלוח.

כמובן שגם מי שמעוניין ברכב מסחרי פחות נפחי יכול למצוא מסחרית מתאימה, כגון פיאט דובלו ואחרות. מסחריות אלו אף יכולות להתחבר לנגרר באמצעיות וו גרירה מובנה כך שגם אפשרויות ההובלה באמצעותן פתוחות תמיד.

מספר מקומות הישיבה

זה נכון שבמרבית הרכבים המסחריים הדגש הוא על כמה שיותר מקום לאחסון חפצים כבדים וציוד. יחד עם זאת, לעיתים הצורך הוא ברכב חזק ויציב מאוד על הכביש שיוכל להסיע יותר אנשים מהסטנדרט. ברכבים שכאלה כל המקומות גם יהיו מרווחים ומפנקים, בטיחות הנוסעים תהיה גבוהה יותר, וגם יהיה מקום לציוד ממש כמו ברכבים מסחריים רגילים. מסחרית שעונה על כל הקריטריונים האלה באופן מושלם ונחשבת למאוד פופולאריות בחברות ההשכרה היא היונדאי H-1 מהדגם הארוך, שמאפשרת לכל אחד בעל רישיון נהיגה רגיל להסיע עוד 8 נוסעים ברכב (בנוסף לנהג) ובכך לחסוך יציאה של מספר רכבים במקביל כשרוצים לצאת לנסיעה משותפת.

חיסכון בדלק

הזכרנו רבות את הכוח שיש למסחריות, מה שנובע מנפחי מנוע גדולים מאלו של רכבים משפחתיים רגילים. למעשה ככל שהמנוע גדול יותר כך גדלה (בדרך כלל) צריכת הדלק בהתאם. מדוע בדרך כלל? מאחר ואם משתמשים בדגמים של רכבים מסחריים שמצוידים במנועי טורבו דיזל, הרי שניתן לחסוך רבות בהוצאות הדלק. עוד אפשרות היא לברר מראש על מסחרית להשכרה שהיא משנתון חדש, שכן ככל שהרכב חדש ומתוחזק הוא יותר יעיל ופחות שורף דלק.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button דילוג לתוכן