רכבים מסחריים – גם אותם ניתן להשכיר

בשנים האחרונות חברות השכרת הרכב החלו להציע אופציה נוספת ללקוחותיהם, כזאת שמספקת להם רכב גדול וחזק שמתאים לצרכים שרכב פרטי אינו מסוגל לעמוד בהם. אנחנו מדברים על רכב מסחרי, כזה שיכול לשאת משקלים גדולים ולעמוד בכל משימה וצורך. עם איזו חברת השכרת רכבים כדאי להתקשר על מנת להשיג את הרכב המסחרי המתאים ביותר? אלו סוגי רכבים מסחריים תמצאו אצל חברה מובילה? מהי העלות וכיצד ניתן להוזילה? להלן התשובות לכל השאלות הללו.

היצע רכבים שמתאים לכל משימה

אם כבר משקיעים סכום השכרה גבוה יחסית (השכרה של רכב מסחרי יקרה יותר מרכב פרטי), אז חשוב שהתאמת הרכב לצרכים תהיה מושלמת. רכבים מסחריים יכולים לשמש לצרכי העברת דירה, משרד או מספר פריטים ללא שום צורך בחברת הובלה מקצועית, ליציאה משפחתית לטיול כשיש מקום לכל הציוד והנוסעים, וגם לבעלי מקצוע למיניהם שזקוקים לרכב זמני שיתאים לפרוייקט מסויים.

על מנת אכן להשיג זאת, יש להתקשר עם חברה שמציעה ללקוחותיה צי רכבים גדול ומגוון. השכרת רכב מסחרי דרך חברה שכזאת תאפשר לכם לבחור בין רכבים מסחריים בגדלים משתנים, עם קבינות בנפחים שונים, אפשרות ל-7 מקומות ישיבה, דרכי נגישות שונות למטען (מהצד, מאחור) וברמות אבזור משתנות. המגוון הרחב יכול לעזור גם כאשר הצורך ברכב מסחרי משתנה לאורך הזמן ועל ידי כך ניתן להחליף בין סוגים ודגמים תוך אותה התקשרות ומבלי לתור אחר הצעות נוספות בחברות אחרות.

בין הדגמים הפופולאריים ביותר בתחום הרכבים המסחריים ניתן לציין את פיאט דוקאטו, פג׳ו בוקסר, סיטרואן ג׳מפי, רנו טראפיק ופיאט דובלו. לכל אחד מהדגמים הללו מספיק רישיון הנהיגה הרגיל, גם במקרה של רכב 7 מקומות.
למעט פיאט דוקאטו שאז צריך רישיון רגיל שהוצא עד סוף שנת 2006.

כמה זה עולה? ואלו מסלולי השכרה קיימים?

טווח המחירים של השכרת רכבים מסחריים נע בין 300 ל- 540 שקלים ליום, כתלות בסוג ברכב והמבצעים השונים. כדאי לשים לב למספר אופציות שעשויות להקל במידה משמעותית על היכולת לבצע את ההשכרה. למשל, האם ידעתם שישנן חברות השכרה שומרות שבת? חברות אלו אינן גובות את דמי ההשכרה בשבתות וחגי ישראל כך שמדובר בהקלה משמעותית על העלות. אפשרות נוספת היא לברר לגבי חברה שכבר השכרתם ממנה בעבר, מה שלעיתים מאפשר הנחה כלקוחות קבועים וותיקים.

בנוסף, ישנן חברות שמציעות את השכרת הרכב במזומן וללא השארת פיקדון אשראי, מה שיכול להקל עליכם מאחר והבנק שלכם או חברת האשראי לא יהיו מעורבים בתהליך ולא תצטרכו להתפשר. השכרה נעימה!

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן