רכב מסחרי להשכרה

בשנים האחרונות, עם הצמיחה של שוק הרכב בארץ, גדל ההיצע ואיתו השימושים המגוונים של כלי רכב מסחריים. כלי הרכב נבדלים זה מזה בנפח המנוע, שימושים אפשריים, עיצוב פנימי, מספר מושבים ודלתות ובעוד פרמטרים. חברת אביטל השכרת רכב מחזיקה צי של כלי רכב מסחריים להשכרה. כלי הרכב המסחריים הם בעלי מאפיינים שונים המתאימים לשימושים מגוונים – להובלת משאות ומטענים, להסעת נוסעים ועוד. לפניכם פירוט אודות המכוניות המסחריות שתוכלו לשכור אצלנו ונתונים חשובים שיסייעו לכם בבחירת הרכב המסחרי המתאים לשימושכם.

המכוניות המסחריות של אביטל השכרת רכב:

  • פיאט דובלו – רכב מסחרי בעל מנוע דיזל בנפח 1,900 סמ”ק, שנחשב למעין טנדרון. הרכב מאובזר בארבע כריות אוויר, מזגן חזק וברדיו דיסק. תא המטען של הרכב מתאים לנשיאת משאות וניתן להוביל ברכב מטען מ-800 ועד ל-3,200 ליטר, לאחר שמקפלים את מושבי הנוסעים. שבעה מושבים מרווחים. הישיבה גבוהה יחסית.

פיאט דובלו רכב מסחרי

 

 

 

 

 

  • סיטרואן ברלינגו – רכב מסחרי בעל מנוע דיזל בנפח 1,600 סמ”ק. הרכב מעוצב בנוחות, החלל הפנימי מרווח ורחב והוא מאובזר במזגן וברדיו דיסק. לברלינגו יש תאי אחסון רבים, תא מטען גדול ומרווח ודלתות הזזה קלות לפתיחה. זהו מעין מיני-וואן קומפקטי ונוח, המתאים במיוחד כרכב לטיול משפחתי או להסעה של מספר אנשים.

סטרואן ברלינגו מנוע דיזל - מסחרית להשכרה

 

 

 

 

  • יונדאי H-1 ארוך למשא – רכב מסחרי בעל מנוע טורבו דיזל (2476 סמ”ק). מאובזר במזגן וברדיו דיסק. ברכב יש תיבת הילוכים אוטומטית, 2 דלתות קדמיות, 9 מושבים, ויש לו כושר העמסה של עד 860 קילוגרם. מתאים במיוחד כרכב מסחרי למטען ולמשא.

יונדאי H-1 ארוך למשא - רכב מסחרי להשכרה

 

 

 

 

 

  • יונדאי H-1 לנוסעים – רכב מסחרי שנועד להסעות, בעל מנוע חזק של 2,500 סמ”ק. הרכב מאובזר ברדיו דיסק MP3, מזגן מפוצל, ומושבים להסעה של עד תשעה נוסעים.

יונדאי H-1 לנוסעים להשכרה

 

 

 

 

  • קאיה קרניבל – מכונית מסחרית (מיני-וואן) בעלת מנוע דיזל בנפח של 2,900 סמ”ק ותיבת הילוכים אוטומטית. ברכב ניתן להסיע בנוחות עד שבעה נוסעים. הרכב מאובזר במזגן מפוצל וברדיו דיסק עם MP3, ובעל עיצוב פנים איכותי ומודרני. ניתן להשכיב את מושבי הנוסעים על מנת להגדיל את תא המטען. תא המטען עשוי להיות מעט קטן במקרה שבו כל המושבים מאויישים בנוסעים. על כן זהו רכב המתאים להסעת נוסעים לטווחים קצרים, ללא תיקים, מזוודות או מטען רב.

רנו טראפיק ארוך טורבו דיזל - רכב מסחרי להשכרה

 

 

 

 

 

 

  • פיאט דוקטו/ פג’ו בוקסר ארוך גבוה – רכב מסחרי המתאים להובלה של משא וסחורות, מנוע טורבו דיזל, רדיו דיסק MP3. אפשרות להעמסת מטען כבד של משאות עד כשני טון, קבינה מרווחת במיוחד.

פג'ו בוקסר ארוך גבוה מנוע טורבו דיזל להשכרה

 

 

 

 

  • פיאט דוקטו ארוך גבוה כבד – רכב בעל מנוע טורבו דיזל, כסא נהג הידראולי עם קפיצים. רדיו דיסק. כושר העמסה של משאות כבדים עד כשני טון ונפח העמסה של עד כ-17 מטרים מעוקבים.

פיאט דוקטו (כבד) ארוך גבוה, מנוע טורבו דיזל להשכרה

 

 

 

 

 

ובכן – באיזה רכב מסחרי תבחרו?

מרבית השימושים של מכונית מסחרית נחלקים בין הסעת נוסעים לבין נשיאת משאות ומטענים. הבחירה באחת המכוניות המסחריות שחברת אביטל השכרת רכב מציעה, עשויה להיות פשוטה יותר ברגע שהשימוש העיקרי ברור וידוע לשוכרים. לאחר הסינון הראשוני, בין הסעה לנשיאה, מגיעים שיקולים נוספים: בין השיקולים בבחירת רכב מסחרי כדאי לקחת בחשבון את משקל המטען וגודלו, מספר המושבים הנדרשים, האבזור והאפשרות להוספת נגרר (שכירת רכב עם וו גרירה).

הובלת מטענים ומשאות – אם דרוש לכם רכב מסחרי לצורך הובלה – העברת דירה, הובלת סחורה או ריהוט, שינוע מטענים כבדים וכדומה – מומלץ לשקול לשכור אחת מן המכוניות המסחריות הייעודיות הבאות: פיאט דוקטו ארוך גבוה כבד, פיאט דוקטו / פיג’ו בוקסר ארוך גבוה, יונדאי H-1 ארוך גבוה או פיאט דובלו.

טיול, נסיעה משפחתית או הסעת נוסעים – אם אתם זקוקים לרכב מסחרי לשם הסעת נוסעים, כדאי להוסיף לשיקולים את גודל המטען שתצטרכו לאחסן בתא המטען, את מספר הנוסעים ואת היעד והמרחק (לצורך חישובי עלויות הדלק ובחירה בנפח מנוע חזק דיו). פיאט דובלו, קאיה קרניבל, סיטרואן ברלינגו ויונדאי H-1 לנוסעים הן מכוניות מסחריות שיתאימו להסעה של 7 אנשים (ובחלקן יש יותר מקומות). במקרה של הסעת נוסעים שצריכים לרדת תכופות, או נוסעים מבוגרים, כדאי לשקול שכירה של רכב בעל דלתות הזזה, הנוחות וקלות לפתיחה מהירה. במקרה של נסיעות ארוכות עם מטען רב (למשל נסיעה לטיול משפחתי ביעד מרוחק למספר ימים) מומלץ לבחור ברכב כדוגמת סיטרואן ברלינגו, ולהעדיפו על קאיה קרניבל – מכונית מסחרית טובה, אך בעלת תא מטען מוגבל במקום.

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

אנו באביטל השכרת רכב נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע בייעוץ ובבחירת הרכב המתאים לצרכים שלכם. בכל רכב שתבחרו, שתהיה לכם נסיעה טובה!

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן