רכב מסחרי עד 3.5 טון להשכרה – המידע שחשוב שתכירו

הקטגוריה שנמצאת בין רכבי משא כבדים לבין כאלו פרטיים רגילים היא זו של הרכבים המסחריים, במשקל של עד 3.5 טון. ניתן למצוא מגוון דגמי רכבים בקטגוריה זו, כשאת כולם ניתן לשכור דרך חברת השכרת רכבים מובילה. לאילו צרכים הדבר מתאים ומהם דגמי הרכבים המומלצים? מייד תבינו.

רכבים מסחריים עד 3.5 טון – גם לכם זה מתאים

ישנם תרחישים בהם רכב פרטי רגיל לא יכול לספק לנו את הכוח ונפח האחסון המתאימים, מה שמחייב אותנו לתור אחר פתרונות יצירתיים יותר. אחד הפתרונות היותר יעילים הוא לברר לגבי רכב מסחרי עד 3.5 טון להשכרה, שכן אם עדיין לא ידעתם, כל אחד מאיתנו שמחזיק ברישיון ב’ רגיל, רשאי לנהוג בו על פי חוק. כל רכב בקטגוריה זו נחשב לחזק ביותר, יכול לשאת משקל רב, כולל נגררים, במידה ובוחרים בדגם שניתן ליישם בו וו גרירה.

הדבר מאפשר לנצל זאת למגוון תרחישים, דוגמת הובלת דירה או משרד באופן עצמאי מבלי לשלם אלפי שקלים לחברת הובלה, איסוף מוצרים כבדים וגדולים שרוכשים מבלי לשלם דמי משלוח מופקעים, יציאה לטיולי משפחה וחברים מבלי לוותר על חפצים, הובלת טרקטורונים ואופנועים בצורה נוחה ועמידה בכל משימה, במקרה של בעלי מקצוע למיניהם. חלק מדגמי הרכבים מאפשרים להסיע עד 9 אנשים כולל הנהג, מה שגם מאפשר לוותר על יציאה עם מספר רכבים ובכך לחסוך בעלויות הדלק.

דגמי הרכבים ומסלולי ההשכרה

בבואכם לברר לגבי רכב מסחרי עד 3.5 טון להשכרה תגלו כי ישנם מספר דגמים שנחשבים למבוקשים במיוחד על ידי הנהגים הישראלים:

  • פיאט דובלו – רכב מסחרי חזק, עם נפח הובלה בינוני וגישה למטען מהחלק האחורי.
  • פג’ו בוקסר – רכב מסחרי אימתני, עם תא מטען עצום ויכולת כניסה מאחור ומהצד.
  • פיאט דוקאטו – גולת הכותרת של הרכב המסחריים, עם כוחות סוס אדירים, יכולת נשיאת משקל אדירה ונפח הובלה מרשים. אומנם מדובר ברכב מסחרי שהינו מעל 3.5 טון אך מי שהוציא רישיון ב’ לפני שנת 2007 רשאי לנהוג בו בכל זאת.

מבחינת מסלולי ההשכרה, מאחר ורכב מסחרי הינו יקר יותר להשכרה מרכב פרטי רגיל, ישנן חברות אשר מאפשרות את ההשכרה במזומן ללא צורך בערבות בנקאית או פיקדון אשראי, במטרה להקל על לקוחותיהן. חלק מחברות ההשכרה אף מציעות הנחות שונות ללקוחות קבועים ואלו ששומרות שבת פשוט לא גובות את דמי ההשכרה בשבתות וחגי ישראל, מה שמוזיל את עלות ההשכרה משמעותית.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן