השכרת טנדרים – כך תעשו זאת נכון

נסיבות שונות עשויות להוביל כל אחד מכם לצורך בהשכרת טנדר, אבל לכולן מכנה משותף אחד מובהק: אם תעשו זאת בתבונה, מדובר בעסקה משתלמת במיוחד! באילו מצבים השכרה של טנדר היא דבר כדאי? אילו טנדרים נחשבים למומלצים ולמבוקשים ביותר בעולם ההשכרה? ומה לגבי עלויות העסקה? הנה כל התשובות.

מתי השכרה של טנדר נחשבת לדבר מתאים?

המחשבה הראשונה שעולה כאשר מדברים על השכרת טנדרים היא הובלה והעברה של חפצים במהלך מעבר דירה או משרד. ואכן, זוהי הסיבה הנפוצה מכולן להשכרת רכב מקטגוריה זו. יחד עם זאת, אין זו הסיבה היחידה לעשות זאת. קחו למשל משפחה בת 4-5 נפשות שמבקשת לצאת לטיול מחנאות ממושך ברחבי הארץ, הכולל נסיעה מרווחת ליעד ואפשרות לקחת את כל הציוד שרוצים. טנדר הוא אופציה נהדרת עבורם.

או למשל בעל מקצוע שהרכב שברשותו הושבת או קטן מדי לביצוע משימה כלשהי או בעל חברה שמעוניין ברכב גדול על מנת להסיע את העובדים שלו בכל יום למקום שבו זקוקים לשירותים שמציע העסק.

אילו טנדרים ניתן להשכיר?

בין עשרות הטנדרים המעולים המוצעים להשכרה, ישנם כמה שבעינינו בולטים מעט מעל כולם. בבטיחות, בחוויית הנסיעה, בחסכוניות ובפרמטרים נוספים:

  • פיאט דוקאטו – שלל הגרסאות של האיטלקית הוותיקה (בראשן הגרסה הארוכה והגבוהה) נחשבות הצלחה חובקת עולם, ולא בכדי. מנוע הטורבו דיזל העוצמתי, נוחות הנהיגה, רמות הבטיחות והאבזור הגבוהות וגודל תא המטען הענק, עושים את העבודה והופכים אותה לאחד הרכבים המבוקשים בקטגוריה.
  • פיג’ו בוקסר – סוס עבודה צרפתי שמבטיח (ומקיים) מקסימום הנאה במינימום תקלות. זהו טנדר חזק, גדול אבל לא מדי (מתאים לבעלי רישיון ב’) וחסכוני מאוד בדלק.
  • רנו טראפיק – מתכווצים מעט בגודל, אבל לא באיכות. חברת רנו הצרפתית מציעה לכם טנדר בגודל בינוני המתאים להובלות קטנות וטיולים משפחתיים. זהו טנדר עם רמת בטיחות גבוהה ואיכויות מרשימות כיאה לרכב מבית היוצר של רנו-ניסאן.
  • סיטרואן ג’מפי – גם בדגם זה תמצאו מספר גרסאות (קצרות וארוכות) שכולן נוחות לנסיעה, בטוחות ואידיאליות להובלות קטנות/בינוניות.

כמה עולה לשכור טנדר?

עלות השכרת טנדרים נעה, לרוב, בין 500 ל-1,000 ₪ ליום השכרה (תלוי בדגם, במשך ההשכרה, ביום בשבוע ובתקופה בשנה). הפערים בין החברות השונות עשויים להגיע לעשרות אחוזים וזאת בשל הסיבה שישנן חברות שמעניקות הנחה ללקוחות ותיקים ואף מציעות מסלולי תשלום משתלמים, כגון מסלול שמירת שבת שבו לא משלמים על ימי שבת וימי חג.

חברות מסויימות אף מאפשרות השכרה של טנדרים גם לנהגים צעירים וגם לבצע את התשלום במזומן ללא צורך בהשארת פיקדון ותפיסת מסגרת האשראי.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן