להצעת מחיר משתלמת התקשרו: 03-5794076 | ללא חיוב בשבתות ובחגי ישראל !

השכרת רכב לדתיים

אביטל השכרת רכב מציעה: שירותי השכרת רכב לדתיים.

השירותים כוללים: שירותי השכרה לתקופה קצרה או ארוכה
ושירותי השכרה תפעולית.
החברה אינה מבצעת חיוב של לקוחותיה בשבתות ובחגי ישראל.

ניתן למצוא מגוון רכבים להשכרה ברמות שונות:

רכבים להשכרה גיר רגיל
רכבים להשכרה גיר אוטומטי
רכבים מסחריים להשכרה
רכבים להשכרה 7-9 נוסעים
ניתן למצוא באתר מידע נוסף גם על מכירת רכב יד שניה

להזמנות ומידע נוסף התקשרו 03-5794076

 

לציבור הדתי ישנם צרכים מיוחדים, שונים לעיתים מציבור הצרכנים הכללי. חברת אביטל השכרת רכב הינה חברה ותיקה ואמינה, המציעה גם שירות ייחודי לציבור הדתי והחרדי בתחום השכרת הרכב – השכרת רכב לדתיים, ללא חיוב בתשלום בשבתות ובחגי ישראל. בסקירה שלפניכם נדון בשיקולים ובנתונים שעשויים לסייע לשוכרים מן המגזר הדתי בבואם לבחור רכב להשכרה.

לפני הכול: מהי הנוחות ומהם היתרונות שבשכירת רכב?

משפחות רבות, בוחרות שלא להחזיק רכב פרטי, ולהתנייד בחיי היום יום בתחבורה ציבורית. עם זאת, בעתות של חופשה, חג או אירוע משפחתי משמח, עולה לעתים הצורך להתנייד ברכב צמוד, ולהנות מן הנוחות והיתרונות שבכך:

  • בזמני חופשה ניתן לשכור רכב שישמש את כל המשפחה. אם מדובר במשפחה מרובת ילדים או בנסיעה משפחתית שאליה מצטרפים גם בני משפחה כסבים וסבתות, הרי שניתן לשכור רכב גדול, שבו 7-9 מקומות ישיבה. כך יתאפשר לכולם לנסוע יחד בנוחות.
  • לעתים עדיף לנסוע מספר אנשים גדול ברכב אחד, על פני נסיעה בשתי מכוניות נפרדות. כך נמנעים מן הצורך להחליט מי ייסע באיזה רכב, כיצד לסנכרן את זמני ההגעה כך שיהיו משותפים וכו’.
  • ברכב שכור ניתן להשאיר מטען, ואין צורך להיטלטל עם כל הכבודה בכל עצירה או יציאה  מתחבורה ציבורית.

שכירת רכב מאפשרת לצאת לטיול בן יום או מספר ימים מחוץ לעיר, ולהנות מנופי ארצנו.
כאשר מגיעים בני משפחה מחוץ לארץ לביקור, נוח ביותר לשכור רכב שיכיל את כולם וכך לטייל יחדיו. הנסיעה המשותפת תספק עוד זמן איכות יקר למפגש והחלפת חוויות.

כיצד לבחור רכב מתאים?

בבואכם להחליט על בחירת מכונית מתאימה מתוך ההיצע של רכב להשכרה, כדאי לשקול בהתאם למטרת ההשכרה ולצרכיכם. האם בכוונתכם לערוך נסיעה ארוכה? האם עליכם להעביר מטען רב או בעל נפח גדול? כמה נוסעים צפויים להיות ברכב? האם חשוב לכם שהרכב יהיה נוח וייצוגי, למשל לשם נסיעה לחתונה משפחתית?

בעת הבחירה, כדאי לקחת בחשבון, בין היתר, גם את הנקודות הבאות:

נסיעה משפחתית ארוכה במכונית קטנה עלולה להפוך למתישה כשהמכונית צפופה ועמוסה. אצלנו תוכלו לשכור מכונית מסחרית, המתאימה למשפחה גדולה, ובה מרחב פנימי מרווח, כסאות נוחים ודי מקום לכולם.
ברכב גדול ניתן לשאת מטען רב של כל בני המשפחה, ואף מטען שישמש אתכם מספר ימים. בחברתנו ישנו היצע גדול של כלי רכב, ובהם בעלי תא מטען גדול ומרווח.

שמירת שבת ועלויות

כחלק מן השירות המעולה שעליו אנו אמונים, ובהתאם לצו מצפוננו ואמונתנו, אנו בחברת אביטל השכרת רכב, איננו גובים תשלום עבור השימוש ברכב בשבתות ובחגי ישראל. עם זאת, אנו כמובן ממשיכים לבטח את הרכב במועדים אלו. השירות הייחודי של השכרת רכב לדתיים אותו אנו מציעים, מאפשר לכם לבחור בחברה שהולכת עם צו האמונה והלב שלכם. בנוסף, כך מתאפשר לנו להציע לכם השכרת רכב זולה, עם שירות במחירים תחרותיים ובעלויות נמוכות.

 לסיכום, אנו עושים רבות על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו שירות אמין ומעולה. אנו מציעים לציבור שומר המצוות ייעוץ בבחירת רכב הולם, ונשמח לסייע ולהתאים לכם את הרכב המושלם לצרכיכם. נסיעה טובה!

***

הערה: רשאים לנהוג ברכב מסחרי גדול (רכב במשקל 3.5 טון ומעלה): בעלי רישיון ג׳ וכן בעלי רישיון ב׳ שהוצא לפני 2007.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button