השכרת רכבים גדולים – מה הכי כדאי?

אם גם אתם זקוקים לרכב גדול ליום, מספר ימים או תקופה ארוכה יותר, הגעתם למקום הנכון. בשורות הקרובות נכיר לכם מקרוב את כמה מדגמי הרכבים המסחריים הטובים ביותר המוצעים בישראל, כך שתוכלו לבחור בצורה נבונה ומושכלת את הרכב שהכי יתאים לצרכים שלכם.

האיטלקיות העוצמתיות

את המסע שלנו בין דגמי רכבים מסחריים גדולים נפתח באיטליה, המציעה לנו שני דגמים אמינים ונפלאים – פיאט דובלו שתאפשר לכם להעביר פריטים שהזמנתם או לצאת לטיול בנוחות ופיאט דוקאטו המתאימה להובלת ריהוט ומעברי דירה / משרד. פיאט דובלו משלבת נפלא בין רכב מסחרי קטן לרכב משפחתי עם תא מטען גדול במיוחד (ישנם דגמים של 7 מקומות). היא מציגה אורך של למעלה מ-4.3 מטרים וגובה של כ-1.8 מטר, מצויידת במנוע טורבו דיזל חסכוני בשילוב גיר ידני, מה שיוצר צריכת דלק נמוכה וחסכונית. פיאט דובלו יציבה מאוד על הכביש, רמת הבטיחות שלה משביעת רצון ובסך הכל מדובר במסחרית מצויינת עם כוח עבודה גדול.

הדוקאטו מגיעה במספר רב של גרסאות, כשאנחנו נתרכז בגרסה הארוכה והגבוהה. מדובר ברכב הכי נמכר בקטגוריה כבר 9 שנים ברציפות, כשגם בשוק ההשכרה הוא נוחל הצלחה מרשימה. פיאט דוקאטו מציגה את כושר ההעמסה הגבוה ביותר בקטגוריה (כ-4 טון) וממדים מרשימים במיוחד. נכון, היא כנראה לא תנצח בתחרויות האצה ברמזורים, אבל היא תספק לכם נסיעה נעימה ויכולת לשנע דברים בקלות ובנוחות. מי צריך שירותי הובלה כשיש דוקאטו? וכל עוד רישיון הנהיגה שלכם הוא מלפני 2007, תוכלו לנהוג עליה ללא בעיה.

הצרפתיות המרשימות

אי אפשר לדבר על השכרת רכבים גדולים מבלי לעבור גם בצרפת, אשר מציעה לנו את כמה מהמסחריות הכי מרשימות שיש: פג’ו בוקסר, למשל, המתאימה לבעלי רישיון B סטנדרטי, היא מסחרית אמינה וחזקה מאין כמוה. גם כאן יש גרסאות שונות (קצר/ארוך, גבוה/נמוך), אשר במרביתן מנוע 2,200 סמ”ק טורבו דיזל. תיבת ההילוכים ידנית (6 הילוכים) וצריכת הדלק חסכונית במיוחד. גם רנו טראפיק היא סיפור הצלחה מסחרר עם מסחרית קטנה-בינונית (גובה: 1.97 מטר, רוחב 1.95 מטר), עם שלושה מושבים מרווחים מקדימה ושפע של מקום להעמסה מאחורה. היא אינה גדולה ומגושמת, אלא זריזה ונעימה לנסיעה.

צרפתית שלישית ואחרונה, המזכירה מאוד בנתונים ובנראות את הטראפיק היא הסיטרואן ג’מפי. הגיר ידני, מיכל הדלק יכול להכיל כ-70 ליטר, תצרוכת הדלק נעה בין 5 ק”מ לליטר (נסיעה משולבת), והמנוע הינו 1,500 סמ”ק טורבו דיזל. זהו רכב שיעשה לכם את העבודה בשקט ובלי תקלות.

מחירים לדוגמה

טווח המחירים של השכרת רכבים גדולים נע בין 200 ל-350 ₪ ליום השכרה, בהתאם למשך התקופה ולזמן בשבוע (אמצע/סופ”ש), כאשר ניתן גם לחסוך בעלויות במידה ובוחרים לשכור מחברה אשר אינה גובה תשלום עבור ימי שבת וחג.

כתיבת תגובה

סגירת תפריט
Call Now Button
שלח לנו הודעה
שלח לנו הודעה בוואטסאפ
הי, כאן צוות אביטל השכרת רכב, איך נוכל לעזור?
דילוג לתוכן